welcome to R/Eality
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome to R/Eality

♥[dreams are for real, reality is fake]♥
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Въпросниче.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Jesse's girl
with the cookies.
with the cookies.
Jesse's girl


Posts : 408
Join date : 05.05.2009
Location : on a highway to hell ~

Въпросниче. Empty
ПисанеЗаглавие: Въпросниче.   Въпросниче. Icon_minitimeВто Май 05, 2009 12:32 pm


Един малък въпросник:

Коя от книгите смятате за най-тъжна?И защо...

Имате ли любимо изпитание от Тримагическият Турнир?

Любимата ви целувка е...

Любимата ви битка...

Най-тъжен момент...

Най-забавен момент...

А най-епичен?
Върнете се в началото Go down
Rupertised.
obsessed.
Rupertised.


Posts : 149
Join date : 02.05.2009
Age : 31
Location : with sedronchip.

Въпросниче. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросниче.   Въпросниче. Icon_minitimeЧет Май 14, 2009 9:09 am

Коя от книгите смятате за най-тъжна?И защо... седма може би. Не заради нещо друго , ами просто имаше прекалено много смърт на любимите ми герои. Пък и романтичните моменти си бяха за реване .. Laughing

Имате ли любимо изпитание от Тримагическият Турнир? - ъм , не мисля. Страх ме е от динозаври/змии/гущери и производни, страх ме е от продължително стоене във водата и особено от риби , страх ме е от тъмного и Волдемор ;d Няма любимо изпитание за мен ;р
Любимата ви целувка е ... Този въпрос е за мене нали ?! ;d "Екна трясък - Хърмаяни изпусна базиликсовите зъби и се оправи към Рон " , "Рон с такова въудошевления я вдигна във въздуха" Хари - "Тук се води война" Рон - "Сега или никога." ;d Коя може да ми е любимата целувка - РОН/ХЪРМАЯНИ ФОРЕВЪР ((:
Любимата ви битка ... израдва ме частта с Моли и Белатрикс ;d Четвъртата книга , когато на Хари му се явяват Джеймс и Лили след битката в Тримагическия турнир , пета книга - Волдемор / Дъмбълдор.

Най-тъжен момент ... добре , това може да ви изненада , но определено смъртта на Доби. Беше адски тъжно описана и даже от рев почнах да хълцам ;d
Най-забавен момент ... на Рон повечето изцепки? ;р и неща тип "Рон показа неприличен жест с ръка." и се кефя на момента , в който Хари и Рон водят разговора за Ромилда Вейн , когато Рон изяде бонбоните на Хари пълни с Амортенция , и сцената в часа по билкология между Рон и Хърмаяни в шеста книга - първия момент на явна любов.

А най-епичен? - главата "Имението на Малфой". Това е адския момент в цялата поредица.
Върнете се в началото Go down
https://sexb-day.bulgarianforum.net
Jesse's girl
with the cookies.
with the cookies.
Jesse's girl


Posts : 408
Join date : 05.05.2009
Location : on a highway to hell ~

Въпросниче. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросниче.   Въпросниче. Icon_minitimeЧет Май 14, 2009 2:17 pm




Коя от книгите смятате за най-тъжна?И защо...

Хмм...6 може би.Адски депресираща такава и тъжна

Имате ли любимо изпитание от Тримагическият Турнир?

хмм,първото може би.Летене <3 Змейове <3 Ама и лабиринта бива

Любимата ви целувка е...

Хмм,предполагам 7 книга,Р/Хр пред Нужната Стая

Любимата ви битка...

Края на Нечистокръвния/Имението на Малфой битката

Най-тъжен момент...

Сириус ;[ Но и в 6 книга,спомените за Ридъл

Най-забавен момент...

Хм..."Have you ever tried to stab Voldemort with a sword?"

А най-епичен?

Смъртта на Дъмбълдор предполагам.
Върнете се в началото Go down
 
Въпросниче.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Въпросниче.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
welcome to R/Eality :: Harry Potter. :: Books-
Идете на: