welcome to R/Eality
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome to R/Eality

♥[dreams are for real, reality is fake]♥
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Dean vs Sam

Go down 
2 posters

...Winchester
 Dean...
 Sam...
Вижте резултатите
АвторСъобщение
Jesse's girl
with the cookies.
with the cookies.
Jesse's girl


Posts : 408
Join date : 05.05.2009
Location : on a highway to hell ~

Dean vs Sam Empty
ПисанеЗаглавие: Dean vs Sam   Dean vs Sam Icon_minitimeСъб Май 09, 2009 1:39 pm

Кой от двамата братя ви харесва повече и като характер и на външен вид?
Върнете се в началото Go down
Blondiepedia.
with the cookies.
with the cookies.
Blondiepedia.


Posts : 274
Join date : 05.05.2009
Location : Derry, Maine

Dean vs Sam Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dean vs Sam   Dean vs Sam Icon_minitimeСъб Авг 28, 2010 6:40 am

Оп-па ;d

Мейби...

- Дийн -

Защото е пекан, защото е к*!вар, защото не вярва на демони, защото кара жестока кола, защото има страхотен вкус за музика, защото обича пай, защото има тениска 'I love hugs', защото е по-големият брат, защото се върна за Сам, защото се изправи срещу Смъртта, защото продаде душата си за Самюъл, защото вярваше в Джон, защото не се отказа да се бори, защото не спа с Бела, защото, ако срещне Едуард, ще го убие, защото не искаше да бъде спасен, защото обеща на Сам, и го изпълни и още много причини ;d

...но, от друга страна имаме...

- Сам -
Защото е отговорен, защото плака, когато Дийн отпраши към Ада, защото е мил, защото е чаровен, защото е чипоноско, защото не третира жените като носни кърпички, защото учеше в Станфорд, защото се отказа от Станфорд, за да пътува с брат си, защото се опита да спаси Дийн от Ада, защото си спомни, когато видя Импалата, защото се жертва, защото помоли Дийн да живее Apple-pie life, за да го предпази, защото съжаляваше за случката с чернакурва!Руби, защото изглежда добре в костюм...

...как да избере човек?! ;/
Върнете се в началото Go down
Jesse's girl
with the cookies.
with the cookies.
Jesse's girl


Posts : 408
Join date : 05.05.2009
Location : on a highway to hell ~

Dean vs Sam Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dean vs Sam   Dean vs Sam Icon_minitimeСъб Авг 28, 2010 7:02 am

Дийн бе^ [защото ТРЯБВАШЕ да спи с Бела ;///]
Върнете се в началото Go down
 
Dean vs Sam
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
welcome to R/Eality :: Main Obsessions. :: Heroes and Supernatural-
Идете на: