welcome to R/Eality
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome to R/Eality

♥[dreams are for real, reality is fake]♥
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Медицината или личния живот?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Blondiepedia.
with the cookies.
with the cookies.
Blondiepedia.


Posts : 274
Join date : 05.05.2009
Location : Derry, Maine

Медицината или личния живот? Empty
ПисанеЗаглавие: Медицината или личния живот?   Медицината или личния живот? Icon_minitimeПет Май 08, 2009 1:27 pm

Във всеки един от сериалите има два кръга - в болницата и outside.
В Grey's Anatomy наблягат повече на персонажите като личности, а в House M.D. - като лекари.
Кое ви грабва повече?
Или има идеална среда?
Върнете се в началото Go down
Rupertised.
obsessed.
Rupertised.


Posts : 149
Join date : 02.05.2009
Age : 31
Location : with sedronchip.

Медицината или личния живот? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Медицината или личния живот?   Медицината или личния живот? Icon_minitimeСъб Май 09, 2009 2:49 pm

Ъм ..
моето мнение няма да е кой знае колко обективно , защото не следя Хаус-а.
В Анатомията да си призная малко нереално е такова - имат супер много личен живот пък и са перфекти херурзи , не мога да обясня как може да става това.Един път не ги видях да си четат лекциите , само на операции репетират ;d Ама ми харесва това - обичам да има много и за личния живот.
Аз от Анатомията се навих да уча медицина , обаче сега разбирам ,че наистина е малко нереално това - да си перфектен човек и перфектен хирург.
Върнете се в началото Go down
https://sexb-day.bulgarianforum.net
[en']
with the ice cream.
with the ice cream.
[en']


Posts : 181
Join date : 05.05.2009

Медицината или личния живот? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Медицината или личния живот?   Медицината или личния живот? Icon_minitimeСъб Май 09, 2009 2:54 pm

Аз на д-р Хаус съм гледала само някой серии и според мен Грег няма никакъф личен живот,но бившата му приятелка беше женена май така че ''да'' специално за този филм могат хората да си имат личен живот..Стига да искат Laughing

А за Анатомията на Грей то там личния им живот е в болницата почти всеки ще е с лекар или с друг стажант Smile
Върнете се в началото Go down
Blondiepedia.
with the cookies.
with the cookies.
Blondiepedia.


Posts : 274
Join date : 05.05.2009
Location : Derry, Maine

Медицината или личния живот? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Медицината или личния живот?   Медицината или личния живот? Icon_minitimeНед Май 10, 2009 1:03 am

Аз съм за медицината (каква изненада...)
Всеки може да си има личен живот, но да си (почти) перфектен лекар е невероятно трудно...
Например, в Хаус, Хаус ( Laughing ) няма никакъв личен живот - като изключим стриптийзьорките, hooker-ките и това да се тови в личния живот на другите хора.
И какво от това - и аз искам да имам лекар, който открива и най-добре прикритите болести. Пука ми, че е гадняр. На мен ми трябва лекар, не приятел Laughing То и аз май ще съм такава гад ако съм толкова гениална, дай Боже Laughing Геният си има странични ефекти!
Та, отклонявам се от темата ;d Не знам, но Grey's Anatomy не ми харесва толкова, защото, дет' вика mysweetbiglittlesimmieee <33 те уж са перфектните хирурзи, перфектните не-знам-си-какво, а в крайна сметка единствената роля на Мер примерно е да се оправя с Дерек... : D
Така че аз съм за медицината - личния живот ми е бозав... ;D;D;D;D
Върнете се в началото Go down
[en']
with the ice cream.
with the ice cream.
[en']


Posts : 181
Join date : 05.05.2009

Медицината или личния живот? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Медицината или личния живот?   Медицината или личния живот? Icon_minitimeНед Май 10, 2009 5:12 am

Даа медицината и това да си гений е супер,ноо какво става след като остарееш и спреш да работиш.Оставаш само с приятелите си но те не винаги заместват всичко друго..... Така че аз съм за двете..Мисля си че по някакъв начин могат да се съчетаят.Доси и много трудно!
Върнете се в началото Go down
 
Медицината или личния живот?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
welcome to R/Eality :: Main Obsessions. :: Grey's anatomy and House MD-
Идете на: