welcome to R/Eality
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome to R/Eality

♥[dreams are for real, reality is fake]♥
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Герой от ''one tree hill'' който ви харесва най-малко

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
[en']
with the ice cream.
with the ice cream.
[en']


Posts : 181
Join date : 05.05.2009

Герой от ''one tree hill'' който ви харесва най-малко Empty
ПисанеЗаглавие: Герой от ''one tree hill'' който ви харесва най-малко   Герой от ''one tree hill'' който ви харесва най-малко Icon_minitimeНед Май 10, 2009 11:32 am

До тук във Форума има теми само за хора,коите харесваме
ето защо направих тема за тези които ни изнервят ....
Вие си знаете какво да правите Smile
Върнете се в началото Go down
Jesse's girl
with the cookies.
with the cookies.
Jesse's girl


Posts : 408
Join date : 05.05.2009
Location : on a highway to hell ~

Герой от ''one tree hill'' който ви харесва най-малко Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой от ''one tree hill'' който ви харесва най-малко   Герой от ''one tree hill'' който ви харесва най-малко Icon_minitimeНед Май 10, 2009 11:38 am

Пейтън...
Само се бърка в Брукаса.Пък и героинята не ми харесва.
Върнете се в началото Go down
[en']
with the ice cream.
with the ice cream.
[en']


Posts : 181
Join date : 05.05.2009

Герой от ''one tree hill'' който ви харесва най-малко Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой от ''one tree hill'' който ви харесва най-малко   Герой от ''one tree hill'' който ви харесва най-малко Icon_minitimeНед Май 10, 2009 11:44 am

И аз не харесвам Пейтън.. Хилари е супер яка,ноо Пейтън ми е много антипатична Ис е права бърка се където не и е работата,злоопотреби с доветието на Брук и я предаде....
Върнете се в началото Go down
Blondiepedia.
with the cookies.
with the cookies.
Blondiepedia.


Posts : 274
Join date : 05.05.2009
Location : Derry, Maine

Герой от ''one tree hill'' който ви харесва най-малко Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой от ''one tree hill'' който ви харесва най-малко   Герой от ''one tree hill'' който ви харесва най-малко Icon_minitimeВто Май 12, 2009 11:39 pm

Предателки! Laughing
Аз пък не харесвам Лукас.
Няк'во смотано аутсайдерче идва, разбърква живота на всички в първи сезон, разваля ми Брейтън-а и си тръгва...
Пък лУк беше този, който преследваше Пейт, докато беше с Брук, а не обратното ;dd
После, във втори сезон, вече предал доверието на Брук, 'и се бутa, докато тя е с Феликс...
В трети сезон пак той целува Пейтън...
Разбрахте ми мисълта ;d
Върнете се в началото Go down
Rupertised.
obsessed.
Rupertised.


Posts : 149
Join date : 02.05.2009
Age : 31
Location : with sedronchip.

Герой от ''one tree hill'' който ви харесва най-малко Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой от ''one tree hill'' който ви харесва най-малко   Герой от ''one tree hill'' който ви харесва най-малко Icon_minitimeВто Май 12, 2009 11:47 pm

И аз съм за Ронито тоя път.
Чад Майкъл Мъри е невероятния красавеееееееееец. Но това е извън темата! ;d
Лукас е супер слабохарактерен мъж , ако това изобщо може да се нарече мъж.
Аз не знам дали е имало сезон , в който да съм го ггледала и той да не се е обяснявал в любов поне на 2 момичета такова ;d. Ква любов , кво чудо.
Иска да има всички , на всички говори със суперлативи , пък накрая нищо не прави.Пък ако направи нещо , ще остави все някой наранен. Ами , извинете .. Слаба работа.
напомня ми на Нейт от "Клюкарката".
това ,че са красиви , не им дава правото да връткат на пръста си всички , които искат ;d
Върнете се в началото Go down
https://sexb-day.bulgarianforum.net
[en']
with the ice cream.
with the ice cream.
[en']


Posts : 181
Join date : 05.05.2009

Герой от ''one tree hill'' който ви харесва най-малко Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герой от ''one tree hill'' който ви харесва най-малко   Герой от ''one tree hill'' който ви харесва най-малко Icon_minitimeСря Май 13, 2009 2:53 am

Лукас искаше да е с Пейтън,но тя се стресна,когато бяха в къщата на Дан в 1 сезон той един вид и каза че обича а тя го отблъсна.След това дойде Брук и нещо стана между двамата и естествено момичето реши да каже на най-добрата си приятелка и какво направи тя отиде в стаята му и чак ТОГААВА реши да му каже и тя '' ОООО Люк и аз искам същите неща които ми каза онази вечер и ги искам с теб.'' Защо реши да му го каже след като Брук и сподели за тях.....? После когато търсиха бащата на Пейтън за малко да се......... и след товаа започнаха да се срешат зад гърба на брук...Какво е това ????? Тъй и след като Лукас скъса с Брук за да е със нея тя какво направи ами дааааааа реши че не може да причинява това на най-добрата си приятелка!!!!!!!!!!!!!!!!! Сети се кога !!!!
После 3 сезон когато Брук и лукас се харесваха какво беше нещото което Пейтън и каза??? ''Брук рискувай поне този път аз няма да ви се меся..." Дааа бе така и стана нали Laughing Брук си отвори сърцето отново за Люк и тогавааааа по време на разтреля тя отново реши че го обича.. Защо по-дяволите тя не му го каза когато Брук я нямаше.. Послеее когато каза на Брук се държеше супер нагло... Тя как очаква Брук да и има доверие при положение това което стана в 1 сезон.Тя как може да и каже едно ''ОО аз не го искам нищо няма да направя'"
Върнете се в началото Go down
 
Герой от ''one tree hill'' който ви харесва най-малко
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Любим герой от ''One tree hill''
» One Tree Hill
» One Tree Hill vs. Gossip Girl
» Любимата во двойка от One tree hill e:
» Кой сезон на "Оne Tree Hill" ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
welcome to R/Eality :: Main Obsessions. :: Gossip Girl and One Tree Hill-
Идете на: